Zápasy

Příklepy

27. 11. - 16:42

Opustí Medvěděv pozici prezidenta ruské KHL?

Ruská média spekulují o tom, že na pátečním jednání vedení ruské KHL ligy může dojít ke změnám ve vedení soutěže. Podle agentury TASS by měl opustit funkci prezidenta KHL Alexander Medvěděv, nahradit by ho mohl Dmitrij Černišenko, jenž byl šéfem organizačního výboru olympijských her v Soči.

27. 11. - 15:30

Prostějov potrestán za nedostatky pořadatelské služby

Disciplinární komise ČSLH se zabývala nedostatky pořadatelské služby při utkání 23. kola první ligy mezi Prostějovem a Českými Budějovicemi. Za vhazování předmětů na ledovou plochu a napadání rozhodčích byla Jestřábům udělena finanční pokuta ve výši deset tisíc korun.

27. 11. - 15:16

Hráčské změny v Ústí, Vágner novým kapitánem

Novou posilou prvoligového Ústí nad Labem se stal útočník Martin Hanzl, jenž začal sezonu v Mostu a s klubem se dohodl na hostování do konce ročníku. Kádr Slovanu naopak opouští Petr Přeučil. Novým kapitánem Ústí byl zvolen Martin Vágner, jenž ve funkci nahradil Jana Kloze.

27. 11. - 14:37

Olomouc potřetí pyká za fanoušky, zaplatí deset tisíc

Předseda disciplinární komise Tipsport extraligy Karel Holý se na základě zápisu o utkání zabýval chováním olomouckých fanoušků, kteří v utkání s Plzní hodili na led zapalovač a mince. Vzhledem k tomu, že šlo už o třetí podobné provinění v sezoně, uložil klubu HC Olomouc finanční pokutu ve výši deset tisíc korun.

27. 11. - 14:33

Lenc s odporem neuspěl, pokutu za simulování musí zaplatit

Disciplinární komise Tipsport extraligy se zabývala odporem boleslavského Radana Lence, jemuž byla uložena finanční pokuta ve výši deseti procent základní měsíční odměny za nafilmovaný pád při utkání pražské Slavie a Mladou Boleslaví. "Protože neuhradil ve stanovené lhůtě poplatek, který stanoví řády, jeho odpor jsme odmítli," píše se v tiskové zprávě.

27. 11. - 13:28

Na pohřeb Tichonova v Moskvě přišlo víc než 10 tisíc lidí

V Moskvě se dnes uskutečnil pohřeb Viktora Tichonova, legendární trenér zemřel v pondělí ve věku 84 let. Smutečního rozloučení se zúčastnilo víc než 10 tisíc lidí, mezi hosty nechyběli Alexander Medvěděv, Vladislav Treťjak, kouč ruské sborné Oleg Znarok, ruský ministr sportu Vitalij Mutko a stovky dalších osobností.

27. 11. - 10:23

Fin Savinainen může nahradit krajana v Nižném Novgorodu

Finský útočník Veli-Matti Savinainen se patrně vrátí do KHL, kterou hrál loni za Chanty-Mansijsk. Savinainen by měl podle švédského listu Expressen zamířit do Nižného Novgorodu, kde podle všeho nahradí zraněného krajana Petteriho Nokelainena. Vicemistr světa z Minsku dosud oblékal dres švédského Leksandu.

27. 11. - 10:21

Oleg Kvaša dokončí sezonu v kazašské Astaně

Zkušený ruský útočník Oleg Kvaša, který hrával NHL na Floridě nebo v New York Islanders, bude hrát za Barys Astana. Podle serveru allhockey.ru se bronzový medailista z olympiády v Salt Lake Ciuty dohodl s kazašským klubem na spolupráci do konce sezony. Kvaša v tomto ročníku nikde nehrál, loni oblékal dresy Spartaku Moskva a Omsku.

Hokej v TV

PIT
27.11.
01:30
TOR
NSH
28.11.
02:00
EDM
LIT
28.11.
17:40
SPA
PHI
28.11.
19:00
NYR
ANA
28.11.
22:00
CHI
NYI
30.11.
01:00
NJD
LIB
30.11.
18:20
MBL
PCE
05.12.
18:20
TRI
TV Tipsport

Video

Time out

Listopad 27
dnešní den v roce 1873

Mike Grant

V Montréalu se narodil člen hokejové Síně slávy Mike Grant. Svých devět sezon aktivní kariéry rozdělil mezi Montreal Shamrocks a Montreal Victorias, s nímž získal ve vyzývací éře pět Stanley Cupů v řadě. Byl nadaným bruslařem, což uplatňoval hlavně při vyvážení puku směrem dopředu. V té době tak činil málokterý obránce.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

Dodavatel energie pro hokej.cz